Pehlivanoğlu Kompresör

7 Gün 24 Saat Acil Kompresör Servisi, Escomp Vidalı Kompresör satışı, Falcon Pistonlu Kompresör Satışı, 2.El Kompresör Satışı, Kompresör Yedek Parça Satışı, Hava Kurutucu Satışı, Kaya Delici ve Sondaj Makinası Servisi, Santrifüj Pompa Servisi Hizmetleri için doğru adrestesiniz... www. pehlivanoglukompresor.com

 
 
 

 
 


 
 
    levent makina kodlama
  Y Serisi Pistonlu Kompresör

1978 yılından bu yana pistonlu hava kompresörleri üretimi yapan ve bu alanda uzmanlaşmış olan Yiğitsan, tek kademeli, çift kademeli ve yüksek basınçlı hava kompresörlerini, iş güvenliginizi saglayacak şekilde tasarlamaktadır.

Bol yedek parça, yaygın servis ağı ve 2 yıl fabrika garantisi, pistonlu hava kompresörü konusundaki beklentilerinizi tam olarak karşılamaktadır.

Pistonlu hava kompresörü ürün yelpazemiz 120 lt/dk’lik piston deplasmanından, 14.400 lt/dk’ya kadar uzanmaktadır.

Yiğitsan Pistonlu Hava Kompresörleriyle Mükemmel Performans

1978 yılından bu yana pistonlu hava kompresörleri üretimi yapan ve bu alanda uzmanlaşmış olan Yiğitsan, tek kademeli, çift kademeli ve yüksek basınçlı hava kompresörlerini, iş güvenliğinizi sağlayacak yapıda ve yüksek verimde çalışma kapasitesiyle tasarlamaktadır. Bol yedek parça, yaygın servis ağı ve 2 yıl fabrika garantisi, pistonlu hava kompresörü konusundaki beklentilerinizi tam anlamıyla karşılamaktadır. Pistonlu Hava Kompresörü ürün yelpazemiz 120 lt/dk!lık piston deplasmanından, 14.400 lt/dk’ya kadar uzanmaktadır.

Pistonlu Hava Kompresörlerimizin Genel Üstünlükleri

  • Tam otomatik
  • Uzun süreli verimli çalışmaya uygun tasarım
  • Basit ve dengeli
  • Konstrüksiyonlar Kasnak üzerindeki geniş soğutucu kanatların
  • Verdiği bol hava ve geniş yüzeyli kanatlı silindirlerle etkili soğutma
  • Mekanik sürtünmeleri
  • En aza indiren bilyalı ve iğneli rulmanlar
  • Basit ve tesirli yağlama dönen kısımların balans edilmesi
  • Ölü hacmi en aza indiren supab sistemi
  • Yerli imalat, bol yedek parça

Pistonlu Hava Kompresörlerinin Çalışma Şekli

Pistonlu kompresörler, serbest haldeki havayı sıkıştırarak depolar. Elektrik motorundan vir V kayısı ile kafa gurubu tahrik edilerek, krankın hareketi ile pistonların ileri gidip gelmesi sağlanır. Piston en üst seviyeden aşağı doğru inerken bir vakum oluşturur. Oluşan bu vakumla emiş supabı açılarak silindire havanın dolması sağlanır. Piston yukarı doğru tekrar çıkmaya başladığında ise emiş supabı kapanarak çıkış hattındaki supabı açar ve sıkıştırma işlemi başlamış olur. Sıkışan hava boru devreleri üzerinden geçerek çekvalfe ulaştırılır. Çekvalf tanka basılan havayı geri vermeden hava depolama tankının dolmasını sağlar. Bu sırada piston havayı sıkıştırıken, hava genleşerek ısınır. Kafa grubundaki pervane kanatları vasıtasıyla ısınan komponentler, emdiği havayı üfleyerek soğutmayı sağlar.

 

 
Pehlivanoğlu kompresör, eskişehir kompresör servisleri
 

ANA SAYFA HAKKIMIZDA l MİSYON - VİZYON l SERVİS HİZMETLERİ l SATIŞ HİZMETLERİ İLETİŞİM  

Copyright © Pehlivanoğlu Kompresör Adres: Teksan Sanayi Sitesi G1 Blok No: 5 ESKİŞEHİR   Tel:0222 228 17 62                       sayfaweb