Pehlivanoğlu Kompresör

7 Gün 24 Saat Acil Kompresör Servisi, Escomp Vidalı Kompresör satışı, Falcon Pistonlu Kompresör Satışı, 2.El Kompresör Satışı, Kompresör Yedek Parça Satışı, Hava Kurutucu Satışı, Kaya Delici ve Sondaj Makinası Servisi, Santrifüj Pompa Servisi Hizmetleri için doğru adrestesiniz... www. pehlivanoglukompresor.com

 
 
 

 
 


 
 
    levent makina kodlama
  D-DD Serisi Direkt Akuple ve Kurutucu Entegreli

Yiğitsan Kompresör, endüstriye yönelik vidalı hava kompresörü üretim faaliyetlerinde, dünyanın bu alanda öncü kuruluşları ile işbirliği içinde, maksimum düzeyde, verimli sonuçlar elde etmektedir. İstediğiniz debi ve basınçtaki vidalı hava kompresörlerini, iş güvenliği açısından emniyetli, tasarruflu, yüksek verimde çalışma, kapasitesine sahip ve bol yedek parça imkânıyla sunmaktadır.

Vidalı kompresör alanında öncü olan Yiğitsan kompresör, D ve DD serisi kompresörlerinde güç aktarım sistemini direkt akuple olarak tasarlamıştır. Transmisyon kayıplarını engelleyerek enerji tasarrufu sağlamanın yanı sıra eksenel mil üzerindeki yükler minimum seviyede tutularak vida grubu ve elektrik motoru rulmanlarının uzun ömürlü olmasını sağlar. DD serisi kompresörlerimiz direkt akuple özelliğinin yanı sıra kompresör ile aynı kabin içerisine kurutucu entegreli tasarımlarımızdır.

D-DD Serisi
Direkt Akuple ve Kurutucu Entegereli Vidalı Hava Kompresörleri

D serisi vidalı hava kompresörlerimiz vida blogu ile elektrik motoru direkt akuple kaplin bağlantılı olup, yüksek verim, uzun ömür ve min. kayıp düşüncesiyle tasarlanmıştır. Enerji aktarımının kayış kasnak bağlantısı ile yapıldığı sistemlerde görülen performans kayıpları bu modellerimizde minimize edilmiştir. İşletmenin hava tüketim kontrolünü basınç çarpanından hesaplayarak, hava tüketim durumunu otomatik algılayan oransal valf sistemimiz sayesinde basıncı sabitleyen, ihtiyaç fazlası tüketimin önüne geçilmesi ile motor üzerindeki fazla yükü ortadan kaldırrarak maksimum enerji tasarrufu sağlayan sisteme sahip özelliklerdeki kompresörlerimiz min. maliyet ile maksimum kazanç elde edilmesi planlanarak tasarlanmıştır.

Motor ve vida grubunu ayırmadan kolayca kaplin değişimi yapılabilmektedir.

DD serisi kurutucu kurutucu entegreli vidalı hava kompresörümüzde ise tüm bu özelliklere ek olarak kabin içerisine entegre edilmiş hava kurutucusu, hat filtreleri, su sepertörü ve hava kaybına yol açmayan otomatik su tahliye sistemi ile kompakt bir yapıya sahiptir. Kompresörünüzün çıkıştan alınan hava kalitesi *ISO 7183 standartındadır.

İşletmenin hava ihtiyacına göre kurutucu sistemlerimizde mevcut olan otomatik kapasiter ile kurutucunun min. enerji harcaması ile işletmelerin hedeflediği enerji verimliliğine katkıda bulunmaktadır.

*ISO 7183 basınçlı hava içindeki nem, toz ve yağ partiküllerinin ayrıştırılarak standart kapsamı değerlerine düşürülmektedir.

 

 
Pehlivanoğlu kompresör, eskişehir kompresör servisleri
 

ANA SAYFA HAKKIMIZDA l MİSYON - VİZYON l SERVİS HİZMETLERİ l SATIŞ HİZMETLERİ İLETİŞİM  

Copyright © Pehlivanoğlu Kompresör Adres: Teksan Sanayi Sitesi G1 Blok No: 5 ESKİŞEHİR   Tel:0222 228 17 62                       sayfaweb