Pehlivanoğlu Kompresör

7 Gün 24 Saat Acil Kompresör Servisi, Escomp Vidalı Kompresör satışı, Falcon Pistonlu Kompresör Satışı, 2.El Kompresör Satışı, Kompresör Yedek Parça Satışı, Hava Kurutucu Satışı, Kaya Delici ve Sondaj Makinası Servisi, Santrifüj Pompa Servisi Hizmetleri için doğru adrestesiniz... www. pehlivanoglukompresor.com

 
 
 

 
 


 
 
    levent makina kodlama
  Tornado Serisi Vidalı Kompresör

Yiğitsan Kompresör, endüstriye yönelik vidalı hava kompresörü üretim faaliyetlerinde, dünyanın bu alanda öncü kuruluşları ile işbirliği içinde, maksimum düzeyde, verimli sonuçlar elde etmektedir. İstediğiniz debi ve basınçtaki vidalı hava kompresörlerini, iş güvenliği açısından emniyetli, tasarruflu, yüksek verimde çalışma, kapasitesine sahip ve bol yedek parça imkanıyla sunmaktadır.

Vidalı kompresör alanında öncü olan Yiğitsan kompresör, bu alandaki yeni ürünlerini hizmetinize sunmuştur. Daha az yer kaplayan tornado serisi vidalı hava kompresörlerimiz, orta ölçekli sanayi kuruluşlarına hizmet etmek için tasarlanmıştır. 0.37 m³/dk dan 2.3 m³/dk ya kadar farklı basınçlarda imalatını yapmış olduğumuz, kompakt görünüme sahip TORNADO serisi kompresörler, normal vidalı hava kompresörlerinin tüm özelliklerine sahiptir. İstenildiğinde basınçlı hava kurutucuları ve basınçlı hat filtreleri de kompresöre monte edilip, yerden tasarruf etmenizi sağlar.

Tornado Serisi Vidalı Hava Kompresörlerimizin Üstün Özellikleri

  • Uzun ömürlüdür,
  • Kompakt yapısı ile az yer kaplaması özelliğine sahiptir ve kolay kurulum avantajı,
  • Üstün performanslı ve yüksek kalite de üretim,
  • Uzun süreli verimli çalışmaya uygun tasarımlara sahiptir,
  • Yerli üretim ve bol yedek parça ayrıcalığı sunmaktadır,
  • Yurt çapında yaygın servis ağına sahiptir,
  • 2 yıl fabrika garantisi altındadır,

Yiğitsan Kompresör 35 yılı aşkın tecrübe ve deneyimleri ile bugün Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip tek Türk Kompresör fabrikası olma özelliğini taşımaktadır. Buna bağlı olarak bir çok avantajı da beraberinde getirmektedir. Geniş bir iç depo hacmine sahip olma özelliğinden ötürü bol yedek parça,  yaygın servis ağı, deneyimli teknik ekibi ve sektörünün en hızlı hizmet kalitesi ile Yiğitsan marka kompresöre sahip tüm işletmelere doğru ve zamanında hizmetler vermektedir.

İşletmenizin her an güvende olduğunu hissetmeniz için 7/24 hizmet hattı ile kesintisiz hizmetiniz Türkiye’nin her yerinde sağlanmaktadır.

Yiğitsan Depo Üstü Vidalı Hava Kompresörleri

Yiğitsan Kompresör, endüstriye yönelik vidalı haba kompresörü üretim faaliyetlerinde, dünyanın bu alanda öncü kuruluşlarıyla işbirliği içinde, maksimum düzeyde verimli sonuçlar elde etmektedir. İstediğini debi ve basınçtaki vidalı hava kompresörlerini, iş güvenliği açısından emniyetli, tasarruflu, yüksek verimde çalışma kapasitesine sahip dizaynlar ve bol yedek parça imkanıyla sunmaktadır. Vidalı kompresör alanında öncü olan Yiğitsan Kompresör; bu alandaki yeni ürünlerini de hizmetinize sunmuştur. Daha az yer kaplayan TORNADO serisi vidalı haba kompresörlerimiz, orta ölçekli sanayi kuruluşlarına hizmet etmek için tasarlanmıştır. Kompakt görünüme sahip TORNADO serisi kompresörler, normal vidalı hava kompresörlerinin tüm özelliklerine sahipti. İstenildiğinde basınçlı hava kurutucuları ve basınçlı hava hat filtreleri de kompresöre monte edilip, yerden tasarruf etmenizi sağlar.

 

 
Pehlivanoğlu kompresör, eskişehir kompresör servisleri
 

ANA SAYFA HAKKIMIZDA l MİSYON - VİZYON l SERVİS HİZMETLERİ l SATIŞ HİZMETLERİ İLETİŞİM  

Copyright © Pehlivanoğlu Kompresör Adres: Teksan Sanayi Sitesi G1 Blok No: 5 ESKİŞEHİR   Tel:0222 228 17 62                       sayfaweb