Pehlivanoğlu Kompresör

7 Gün 24 Saat Acil Kompresör Servisi, Escomp Vidalı Kompresör satışı, Falcon Pistonlu Kompresör Satışı, 2.El Kompresör Satışı, Kompresör Yedek Parça Satışı, Hava Kurutucu Satışı, Kaya Delici ve Sondaj Makinası Servisi, Santrifüj Pompa Servisi Hizmetleri için doğru adrestesiniz... www. pehlivanoglukompresor.com

 
 
 

 
 


 
 
    levent makina kodlama
  YVK Serisi Vidalı Kompresör

Yiğitsan Kompresör endüstriye yönelik vidalı hava kompresörü üretim faaliyetlerinde dünyanın bu alanda öncü kuruluşlarıyla işbirliği içinde, maksimum düzeyde verimli sonuçlar elde etmektir.

0.4m3/dk’lık serbest hava veriminden 70m3/dk ‘ya dek sabit vidalı hava kompresörlerini kendi fabrikalarında üreten firmamız, daha büyük debilerde özel sipariş üzerine çalışmaktadır.

Yiğitsan, istediğiniz debi ve basınçtaki vidalı hava kompresörlerini, iş güvenliği açısından emniyetli, tasaruflu, yüksek verimde çalışma kapasitesine sahip dizaynlar ve bol yedek parça imkanıyla sunmaktadır.

Yiğitsan Vidalı Hava Kompresörleri Beklentilerinizi Karşılar

Yiğitsan, endüstriye yönelik vidalı hava kompresörü üretim faaliyetlerinde, dünyanın bu alanda önce kuruluşlarıyla işbirliiği içinde, maksimum düzeyde verimli sonuçlar elde etmektedir. 0.4 m3/dk lık serbest hava veriminden 70 m3/dk ya dek sabit vidalı haba kompresörlerini kendi fabrikalarında üreten firmamız, daha büyük debilerde özel sipariş üzerine çalışmaktadır. Yiğitsan, istediğiniz debi ve basınçtaki vidalı haba kompresörlerini, iş güvenliği açısından emniyetli, tasarruflu, yüksek verimde çalışma kapasitesine sahip dizaynlar ve bol yedek parça imkanıyla sunmaktadır.

Vidalı Hava Kompresörlerimizin Eşsiz Avantajları

  • Kalibre edilmiş ölçüm aletleriyle sürekli kontrol özelliği
  • Sürekli ve gelişen ARGE faaliyetleri
  • Pratik ve ekonomik bakım avantajı
  • Korozyona, çizilmeye ve paslanmaya dayanıklı, çevreye saygılı toz boya
  • Her türlü arızaya karşı, hızla müdahale eden uzman, eğitimli ve güler yüzlü servis ekibi
  • Uzun süreli test ve deneme süreciyle, oluşabilecek sorunların önlenmesi

Vidalı Hava Kompresörlerimizin Çalışma Şekli

Hava, sıkıştırılmadan önce filtrelendiği hava giriş filtresine çekilir, yüksek teknoloji ürünü vida grubu içerisinde bu hava sıkıştırılır. Vida grubu, elektrikli motor veya dizel /benzinli motor tarafından tahrik edilir. Sıkıştırılmayla yükselen ısıyı soğutmak ve yağlamak üzere vida grubuna yağ enjekte edilir .Enjekte edilen yağı basınçlı hava bugarından ayrıştırmak için, hava & yağ separatörü devreye girer. Ayrıştırılmış olan ve yağ pompasına ihtiyaç olmaksızın iç basınçla dolaşan yağ, soğutma haznesinde soğutularak yağ filtresinden akar ve enjeksiyon bölgesine geri döner. Enjeksiyon sirkülasyonu böyle devam eder.

Basınçlı hava, yağ separatöründe yeniden yağdan ayrıştırılmasının ardından minimum basınç valfinden geçerek, soğutucuya ulaşır. Soğutma havası, toz tutucu filtre tarafından emilerek kompresör içerisindeki ekipmanların ilk soğutmasını sağlar ve sonra alüminyum blok tip soğutucudan geçerek dışarı atılır.

Böylece, kompresör içerisindeki ekipmanlarda soğutularak, ekipmanlar üzerinde hararet nedeniyle oluşabilecek arızalar engellenir.

Vidalı Hava Kompresörlerimizin Kumanda Sistemi
Analog KumandaYiğitsan Vidalı Hava Kompresörlerinde seçenek olarak sunulan Analog Kumanda Sistemi, şu özellikleri kapsamaktadır:   Dijital KumandaYiğisan Vidalı Hava Kompresörlerinde standart olarak sunulan PLC Kontrol Sistemi, şu özellikleri kapsamaktadır:
Çalışmaya hazır butonuStart-Stop anahtarıSeçici buton(otomatik)

 

Acil Stop butonu

Hararet göstergesi

Çıkış basıncı

Vidak basıncı

Çalışma Saati

  Vida çıkış sıcaklığıÇıkış basıncı İç basınç

 

İç-çıkış basınç farkı

Acil stop butonu

Toplam çalışma zamanı

Yükte çalışma zamanı

Genel servis zamanı

Hava filtresi servis zamanı

Yağ filtresi servis zamanı

Seperatör değişim zamanı

Yağ değişim zamanı

Arıza Hafızası

Ayrıca, ana motor termik arızası, fan motoru termik arızası, yüksek hararet, yüksek basınç, vida yük/boş ikaz lambaları bulunmaktadır.   ve ihtiyaç doğrultusunda diğer birçok özellik yüklenebilmektedir

 

 
Pehlivanoğlu kompresör, eskişehir kompresör servisleri
 

ANA SAYFA HAKKIMIZDA l MİSYON - VİZYON l SERVİS HİZMETLERİ l SATIŞ HİZMETLERİ İLETİŞİM  

Copyright © Pehlivanoğlu Kompresör Adres: Teksan Sanayi Sitesi G1 Blok No: 5 ESKİŞEHİR   Tel:0222 228 17 62                       sayfaweb