Pehlivanoğlu Kompresör

7 Gün 24 Saat Acil Kompresör Servisi, Escomp Vidalı Kompresör satışı, Falcon Pistonlu Kompresör Satışı, 2.El Kompresör Satışı, Kompresör Yedek Parça Satışı, Hava Kurutucu Satışı, Kaya Delici ve Sondaj Makinası Servisi, Santrifüj Pompa Servisi Hizmetleri için doğru adrestesiniz... www. pehlivanoglukompresor.com

 
 
 

 
 


 
 
    levent makina kodlama
  Kompresör Servisi, Tamiri, Bakımı

    Pehlivanoğlu Kompresör eğitimli ve işinde profesyonel kadrosuyla 7 gün 24 saat yurt içinde ve yurt dışında satış/servis ve yedek parça hizmeti sunmaktadır.

    İşletmenizde meydana gelebilecek aksaklıkları gidermek için size bir telefon kadar yakınız.

    Faaliyet gösterdiği konularda kalite ve güvenilirliğini ispatlamış olan firmamız sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyacaktır.

    Her marka basınçlı hava kompresör ve hava Kurutucularının tamir bakım, servis ve yedek parça,  onarımlarını yapmaktayız.

    Yedek parça bölümünde hava kompresör sibop, silindir, piston, segman, krank milleri, hava filtreleri, vanaları, çek valf ve manometreleri su tutucuları manyetik termik şarteller ve bunlara benzer tüm ekipmanlar stoklarımızda mevcuttur.

Vidalı Kompresör Vidası Tamiri  - İlk Hali -

kompresör Tamiri kompresör Servisi
Tamir Edilen Vidanın Son Hali
kompresör Servisi kompresör Servisi

 

SERVİS SÖZLEŞMESİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...

 

 
Pehlivanoğlu kompresör, eskişehir kompresör servisleri
 

ANA SAYFA HAKKIMIZDA l MİSYON - VİZYON l SERVİS HİZMETLERİ l SATIŞ HİZMETLERİ İLETİŞİM  

Copyright © Pehlivanoğlu Kompresör Adres: Teksan Sanayi Sitesi G1 Blok No: 5 ESKİŞEHİR   Tel:0222 228 17 62                       sayfaweb